Een heerlijk 3-daags relax arrangement op Kaldenbroeck begeleid door Marlies Stoot, met vroeg in de ochtend AyurYoga, uitleg over Ayurveda & voeding, Ayurvedische massages en natuurlijk Ayurvedische maaltijden.
Op woensdagmiddag wordt je rond 12.30 uur ontvangen met een heerlijke chai of cold killer (in de winter) en een lichte lunch. Marlies heet je van harte welkom en je ontvangt dan de planning voor de komende dagen en een korte intro over het Ayurveda team dat er dit retreat voor je zal zijn. We openen deze middag in de eetkamer van Kaldenbroeck, waar we een uurtje samenzitten om iets over Ayurveda te leren van een van onze Ayurveda artsen. Dezelfde middag ga je genieten van een Ayurvedische voetmassage.
Voor de avond staat een heerlijk relaxte Restorative Yoga gepland. Een fijne afsluiting van de eerste dag, waarna je je mag overgeven aan de rust op Kaldenbroeck. Op donderdagochtend 07.30 uur start je met een ontspannen Ayuryoga les, gevolgd door het ontbijt. Naast alle Ayurvedische maaltijden ontvang je op donderdag ook een heerlijke Ayurvedische full body (anti-stress) massage (Abhyanga) met een speciale Indiase kruiden olie (ca 30 kruiden). Als je fysieke klachten hebt, kun je dit bij aanmelding voor dit retreat al (vertrouwelijk) vermelden, opdat we hier rekening mee kunnen houden als we de olie voor jouw massage bepalen.
Op donderdag is zeker een halve dag ruimte om te gaan genieten van een fijne natuurwandeling. Als je wilt, kan Marlies je op de mogelijkheden wijzen.
Op donderdag avond beleef je een prachtige Indiase klassieke muziek concert met Latif Ahmed Khan. Indiase klassieke muziek is een evolutie van het fundamentele proces van Nada Yoga. De klassieke muziek is een zeer verfijnde en prachtige manier om in jezelf te duiken. Dit is een van de mooiste manieren waarop men zijn beperkingen kan overstijgen en tot een ultieme mogelijkheid kan komen.
Ook op vrijdagochtend start je dag met een yoga les. Na het gezamenlijk ontbijt wordt het programma afgesloten met een zen meditatie workshop (10.30 - 12.00).
We sluiten af met een gezamenlijke lichte lunch rond 13.00 uur.